Posiadając małe mieszkanie lub mniejsze przestrzenie do zagospodarowania pragniemy je wykorzystać jak najlepiej, tak by mieć jak najwięcej przestrzeni do życia i miejsca do przechowywania różnych rzeczy. Jeśli zadajesz sobie pytanie jak sprytnie zaaranżować mieszkanie lub biuro to prezentujemy ciekawe rozwiązania.

Eleganckie biuro i miejsce do spania w jednym? Tak!

Coraz więcej osób przynosi pracę do domu lub pracuje zdalnie. Wygodne, funkcjonalne oraz uporządkowane miejsce do pracy jest podstawą, by dobrze wykonywać swoje zawodowe obowiązki.

Jeśli jesteś rozdarty pomiędzy posiadaniem domowego biura a miejscem do spania, teraz nie musisz wybierać. Łóżko wielofunkcyjne to drewniane biurko za dnia i łóżko w nocy! Składając biurko do łóżka nie trzeba usuwać rzeczy, które znajdują się na biurku – wszystko w pozycji pionowej zostaje na składanym biurku.

Zapraszając klienta do biura nie ma możliwości by się domyślił, że Twoje biurko transformuje się do wygodnego łóżka.

Meble inteligentne do małych mieszkań
Łóżka i meble inteligentne do małych mieszkań

Szukasz miejsca do spania?

Czy masz ograniczoną przestrzeń lub po prostu chcesz lepiej wykorzystać swoją gościnną sypialnię? Wybieraj spośród całej gamy oszczędnych łóżek, które zajmują mało miejsca dzięki innowacyjnym systemom. To świetne rozwiązania, ponieważ łóżko składa się do zgrabnego regału z możliwością rozbudowy o biblioteczkę.

Łóżka wielofunkcyjne w łatwy i przyjemny sposób składają się w kilka sekund. Wysoka jakość konstrukcji i możliwość doboru koloru sprawiają, że możemy dowolnie aranżować pomieszczenia.

meble i łóżka wielofunkcyjne - sklep w Warszawie
meble do małych mieszkań, kawalerek, biur

Wygodne rozwiązanie w kuchni

Stoły wielofunkcyjne są idealnym rozwiązaniem do małych przestrzeni. Swoje zastosowanie znajda w kawalerkach, małych mieszkaniach, akademikach, hotelach i domkach letniskowych. Dla wymagających 3w1 czyli stolik  kawowy i stół pełnowymiarowy lub biurko w jednym meblu w komplecie z funkcjonalnym schowkiem.

Stoliki naścienne to specjalnie zaprojektowane rozwiązanie pod kątem maksymalnego wykorzystania przestrzeni. Stanowią świetne uzupełnienie aranżacji wąskiego pokoju lub kuchni. Zamykając je na ścianie nie zajmują cennej przestrzeni. Stoły i konsole rozsuwane zapewnią nam zgrabny mebel, który powiększa swoje możliwości tylko w razie takiej potrzeby – idealny minimalizm i elegancja  kuchni czy jadalni.

sprytne meble do małych pomieszczeń
Producent mebli składanych, wielofunkcyjnych

Oprah Winfrey Show

W  Oprah Winfrey Show dekorator wnętrz zaprezentował „najtrudniejszą zmianę, jaką kiedykolwiek zrobił” czyli przebudowę małego mieszkania w Nowym Jorku. Podczas pokazu oprowadził Oprah i Marthę – właścicielkę mieszkania, przez sceniczną replikę mieszkania, tak jak to było przed przebudową, a następnie kolejną replikę po remoncie, niedawno ukończoną.

Wśród wielu pomysłowych, zajmujących niewiele miejsca mebli, które dekorator włączył do metamorfozy, było podwójne ukryte łóżko wielofunkcyjne. Drugim świetnym rozwiązanie było biurko rozkładane do łóżka – perfekcyjne rozwiązanie by zagospodarować małą przestrzeń biura i poszerzyć możliwości tego pomieszczenia. Są to idealne meble dla mieszkańców małych przestrzeni, innowacyjne systemy meblowe ze znanego programu Oprah Winfrey Show możesz zakupić w naszym sklepie w Warszawie i Krakowie – wystarczy wybrać model, wymiary, kolor oraz ewentualnie dodatkowe segmenty.

Oprah Winfrey Show - meble wielofunkcyjne
Oprah Winfrey Show - meble wielofunkcyjne
Oprah Winfrey Show - meble wielofunkcyjne